Forum wielotematyczne wiaderko.net - filmy, muzyka, programy. Pobierz, download, rapidshare.  

  Forum wielotematyczne wiaderko.net - filmy, muzyka, programy. Pobierz, download, rapidshare. > Forum Download- gotowe pliki do pobrania > Gry > Gry na konsole

Gry na konsole Wszystko o grach na popularne konsole - PlayStation, XboX i inne

 
16-11-2009, 11:41   #1 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
Gry na ps2 download

B-Boy------------------>CAŁA MASA GIER NA PS2<----------------------


B-Boy jest grą dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, traktującą o charakterystycznym hip-hopowym tańcu i będącą zarazem debiutem brytyjskiego studia FreeStyleGames na elektroniczno-rozrywkowym rynku. Esencję zabawy stanowią rzecz jasna efektowne pojedynki pomiędzy mistrzami breakdance’u w dopracowanym trójwymiarowym środowisku. Akrobatyczne bitwy toczymy w ponad dwudziestu rozmaitych zakątkach globu ziemskiego, czyli np. w rozświetlonej neonowym blaskiem hali i na zatłoczonym placu (kamienne podłoże wyłożone fragmentami kartonowych pudeł).
Naszych wirtualnych reprezentantów tworzymy od podstaw, ustalając ich parametry fizyczne i dokonując wyboru ciuchów (buty, spodnie, czapki, chusty, koszulki etc.). Podczas rozgrywki musimy opanować około osiemset ruchów, aby móc pokonać każdego rywala. Wśród przeciwników znajdują się również prawdziwe gwiazdy ze świata b-boyów - m.in. Crumbs i Ivan z grupy Style Elemnts oraz Hong10 i Lilou.
Warto zauważyć, iż developerzy zaprosili do współpracy słynnego amerykańskiego specjalistę od breakdance’u, czyli artystę o pseudonimie Crazy Legs – lidera popularnej ekipy Rock Steady Crew. Człowiek ten pełni rolę komentatora w trakcie pojedynków. Oprócz trybu single-player została zaimplementowana oczywiście opcja zabawy dwuosobowej, a dynamicznej rozgrywce cały czas towarzyszy licencjonowana muzyka hip-hopowa. Soundtrack składa się z mniej więcej czterdziestu kawałków, miksowanych na żywo przez wirtualnych didżejów.
1 part rar 1443,1 MB
wersja pal
LINK---b boy.rar - lenar321 - Chomikuj.pl
 
19-11-2009, 07:39   #2 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road

Manhunt

plik rar 1883,2 MB


Kolejna, po trzech częściach serii Grand Theft Auto, brutalna propozycja firmy Rockstar. Zalicza się do modnego obecnie gatunku - stealth/action. Jednakże już na wstępie należy stanowczo zaznaczyć, iż poziom brutalności jaki reprezentuje Manhunt daleko przewyższa to, co zaprezentowano nam w kolejnych odsłonach GTA, a co za tym idzie, jest to gra tylko dla osób dojrzałych psychicznie. Tematem tej produkcji są nielegalne polowania na ludzi, potajemnie organizowane w Stanach Zjednoczonych. Gracze wcielają się w postać Jamesa Earla Casha, kryminalisty, który został skazany na karę śmierci przez wstrzyknięcie trucizny, i co najciekawsze została ona wykonana. Mimo to nasz bohater budzi się, z wydawałoby się wiecznego snu, w pokoju pełnym kamer. Wówczas, Starkweather, były reżyser „bardzo ostrych i brutalnych” filmów porno kręconych dla specjalnej, bogatej i anonimowej klienteli powiadamia Casha, iż w rzeczywistości wstrzyknięto mu środek usypiający, a teraz weźmie udział w polowaniu, w którym stawką jest jego życie.
Akcja w całości toczy się w pełnym bezprawia mieście Carcer City, gdzie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości biorą łapówki od ludzi pokroju Starkweathera i pozwalają na organizowanie polowań na ludzi. To na ulicach tego „upadłego” miasta gracz jako James Earl Cash musi przetrwać, i walczyć z różnymi gangami oraz „myśliwymi” o swoje życie. Przez cały czas jego poczynania śledzą ukryte kamery Starkweathera. Cała akcja została zaprezentowana w dobrej trójwymiarowej mrocznej grafice, a otocznie, miasto i poszczególne budynki, stworzono z zamiarem wywołania u gracza poczucia grozy, swego rodzaju zaszczucia i klaustrofobii. To samo tyczy się oprawy audio. Ogólnie rzecz biorąc wykonanie gry jest wzorcowe.
Rozgrywka w głównej mierze polega na cichym przekradaniu się przez poszczególne lokacje, unikaniu bezpośrednich starć oraz w końcu, eliminowaniu zagrażających naszemu życiu wrogów. Dużą rolę pełnią tu: cień, w którym należy się ukrywać, oraz dźwięki jakie dochodzą do naszych uszu – często to na ich podstawie dowiadujemy się o zbliżającym niebezpieczeństwie (są one ukazywane na radarze jako czerwone impulsy). Gdy już zdecydujemy się na zabicie kogoś, możemy to uczynić na kilka różnych sposobów, począwszy od poderżnięcia gardła garotą, uduszenia plastikową torbą, zatłuczenia baseballem, złamania karku specjalnym chwytem czy ciosem, roztrzaskania głowy cegłą, a skończywszy na wykorzystaniu znalezionej broni palnej, pistoletu czy karabinu. Nie mniej jednak (zwłaszcza na początku rozgrywki) częściej uśmiercamy za pomocą własnych rąk czy pałek, rozbitych butelek, itp. Każde zabójstwo może też charakteryzować się określonym stopniem brutalności (w sumie trzy stopnie tego typu).

 
26-11-2009, 16:40   #3 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road

SNESTATION

Snes station jest emulatorem snesa na ps2 zawiera ponad 700 gier miedzy innymi takie hity jak mario all stars,donkey kong country,california games
plik rar 572,2 MB SNES.rar - lenar321 - Chomikuj.pl
---------------------------->CAŁA MASA GIER NA PS2<-----------------------------------

--------------------------------------------------------------------------
 
29-11-2009, 12:33   #4 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
F1 2005

F1 2005


5 partow rar po 700 mb.
 
03-12-2009, 15:47   #5 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road

APE ESCAPE 3
3 party rar po 700 mb
HASŁO do folderu ps2 lenar321


LINK
------------------------------>KILKADZIESIĄT GIER PS2 W JEDNYM MIEJSCU<-------------------------------

,
 
04-01-2010, 13:17   #6 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
Scooby Doo - First Frights

Przygodowa seria Scooby Doo!, celująca głównie w najmłodszy segment rynku graczy, zmienia teraz nieco swoje oblicze. Producent stworzył bowiem pełnoprawną grę akcji. Każdy miłośnik telewizyjnego serialu będzie mógł pokierować grupką swoich ulubionych postaci.

Fabuła produkcji opiera się na rozwiązywaniu niesamowitych zagadek, jakie przypadły bohaterom podczas pierwszych wypraw w poszukiwaniu przygód.

Dzięki możliwości zmiany ubrań i akcesoriów, które dostajemy po prawidłowym rozwiązaniu danego etapu, dostajemy się w niedostępne dotąd miejsca. Przebierając się w różne stroje wykonujemy partyzantkę znaną chociażby z Hitman 2: Silent Assassin.

Nie zabrakło świetnego trybu kooperacji, luźnego i niezobowiązującego zresztą. W trybie fabularnym można rozwiązać zagadkę z przyjacielem w każdym momencie, chwili, a ten równie dobrze odłącza się i podłącza kiedy tylko mu się spodoba.

plik iso. waga 2537,0 MB
HASŁO:lenar321
LINK-------Scooby Doo - First Frights - lenar321 - Chomikuj.pl


 
13-01-2010, 14:13   #7 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
George of the jungle


1plik rar 440,2 MB
Hasło-lenar321

George of the Jungle jest niezbyt skomplikowaną dwuwymiarową platformówką, stworzoną w głównej mierze z myślą o młodszym odbiorcy. W trakcie zabawy wcielamy się oczywiście w postać tytułowego bohatera. Opisywana gra w bardzo wyraźny sposób nawiązuje do popularnych kreskówek. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o klasyczną wersję George of the Jungle, emitowaną w latach sześćdziesiątych, ale również o jej oficjalny remake, przygotowany przez stację Cartoon Network. Omawiana zręcznościówka ukazała się na trzy różne platformy sprzętowe. Za ich przygotowanie odpowiedzialne jest studio developerskie Crave Entertainment, znane również dzięki takim grom jak Crayola Treasure Adventures, Tokyo Xtreme Racer DRIFT 2, czy Dave Mirra BMX Challenge. Różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami gry dotyczą w głównej mierze wyglądu grafiki oraz szczegółów sterowania.
<br>Podobnie jak w kreskówce, wcielamy się w postać tytułowego George’a, czyli postaci, która ma stanowić swego rodzaju parodię słynnego Tarzana. Główny bohater zamieszkuje naturalnie dżunglę, udzielając pomocy swym przyjaciołom gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W grze nie mogło oczywiście też zabraknąć pozostałych postaci znanych z kreskówki. Mamy więc Urszulę, w której tytułowy heros podkochuje się, czy też towarzyszącą George’owi na każdym kroku małpkę, niejednokrotnie wykazującą się większą inteligencją od swojego dwunożnego przyjaciela. Wymienionymi wyżej postaciami nie można co prawda osobiście pokierować, lecz pojawiają się one przy okazji wykonywania różnorakich zadań.
<br>Z racji tego, że mamy do czynienia z platformówką, w trakcie rozgrywki zajmujemy się wykonywaniem wielu skoków, a także wykorzystujemy znajdujące się w dżungli liany. George może też wspinać się na wyżej położone półki oraz niszczyć mniejsze obiekty w celu odblokowania sobie dalszej drogi. W trakcie zabawy napotykamy także zabawnie wykonane, lecz agresywnie nastawione istoty. Są to między innymi tubylcy, czy krokodyle. Z postaciami tymi należy się oczywiście uporać. Oprawa wizualna gry zasługuje na wyróżnienie. George of the Jungle jest bowiem kolejnym tytułem, w którym zdecydowano się na zastosowanie technologii cel-shading, doskonale symulującej uczestnictwo w prawdziwej kreskówce.

LINK DO GRY
 
21-01-2010, 09:58   #8 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
Death By Degrees(NINA)

Death By Degrees(NINA)

4 party po 700 mb
hasło: lenar321

Każdy miłośnik gier z serii "Tekken" powinien w mig skojarzyć nazwisko Williams, a jak dodamy do tego imię Nina to jesteśmy już domu. Panowie z Namco postanowili stworzyć odrębną grę z wyżej wymienioną panią w roli głównej.
Każdy miłośnik gier z serii „Tekken” powinien w mig skojarzyć nazwisko Williams, a jak dodamy do tego imię Nina to jesteśmy już domu. Panowie z Namco postanowili stworzyć odrębną grę z wyżej wymienioną panią w roli głównej. W „Death by Degrees” ujrzymy także młodszą siostrę Niny – Annę i obie, tak nieprawdopodobnie biegłe w sztukach walki, stają naprzeciwko siebie w śmiertelnej konfrontacji. Anna jest przywódczynią zbrodniczej organizacji o nazwie Kamieita, i tym samym stwarza bezdyskusyjne zagrożenie, w związku z czym należy ją czym prędzej wyeliminować, walcząc po drodze z kohortą przeróżnych wrogów.
Gracz oprócz śmiercionośnych ciosów może także skorzystać z szerokiego wachlarza dostępnych broni (miecze, pistolety, itp.). Z czasem zawodnik zdobywa coraz większe doświadczenie dzięki czemu uzyskuje dostęp do nowych technik destrukcji. W grze zaimplementowano wiele postaci znanych z „Tekkena”, do tego dochodzi ponad 140 różnych pomieszczeń do zbadania, warto także napomknąć o unikalnej możliwości zbierania odcisków palców naszych wrogów, dzięki którym można otworzyć niejedne drzwi.
W grze zastosowano także tzw. system „Krytyczne Uderzenie” umożliwiający prześwietlenie ciała wroga promieniami RTG, by móc zadać najbardziej śmiercionośny cios, po którym przeciwnik już na pewno nie podniesie się o własnych siłach.
„Death by Degrees” oferuje kilka trybów zabawy (np.: Story Mode, Anna Mode, Sniper Mode, Puzzle Mode), zaś akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (można atakować przeciwnika pod dowolnym kątem). Zasiadając do gry trzeba przygotować sobie zawczasu ponad dwadzieścia pełnych godzin na zabawę, gdyż tyle (minimum!) potrzeba, aby zakończyć pomyślnie rozgrywkę. Produkcja wcześniej znana była – jeszcze w fazach testów - pod tytułem: „Nina”.

link-
 
20-02-2010, 14:16   #9 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road
Nba jam ps2
NBA Jam jest grą sportową, traktującą o koszykówce i podobną do gier z serii NBA Street od EA Big. Została stworzona przez nowojorski oddział korporacji Acclaim. Pierwotnie gra ukazała się w 1993 roku m.in. na SNES-ie.
W grze mamy do czynienia ze zręcznościowym typem rozgrywki. Na boisku może się znaleźć maksymalnie sześciu koszykarzy, po trzech na jeden team. Zawodnicy, którymi sterujemy mogą wykonywać zwykłe podania, rzuty czy też bloki. Gdy łączymy standardowe zagrania ze specjalnym przyciskiem, otrzymujemy nowe ruchy pozwalające np. przewrócić przeciwnika albo wykonać efektowny wsad. Jednak to nie wszystko. Na górze ekranu widoczny jest specjalny pasek, który ładuje się gdy odbierzemy przeciwnikowi piłkę lub zgubimy go zwodem. Po jego aktywacji gra na boisku zmienia się w istne szaleństwo. Nasi zawodnicy zaczynają wykonywać niesamowicie widowiskowe, powietrzne akrobacje, zakończone oczywiście trafieniem do kosza. Rozgrywkę urozmaica jeszcze jedna rzecz. Gdy, któryś z koszykarzy trafi celnie trzy razy z rzędu, zostaje otoczony ogniem, podnosząc tym samym swoje umiejętności - zarówno w obronie, jak i w ataku.
W grze do naszej dyspozycji oddano kilka trybów, w które może zagrać maksymalnie dwóch graczy. Standardowo mamy możliwość rozegrania pojedynczego spotkania w Exhibition Mode. Kolejny tryb zapewnia dużo więcej zabawy. Jam Tournament pozwala stoczyć pojedynek ze wszystkimi dostępnymi drużynami, po kolei walcząc z każdą. Następny tryb Legends Tournament różni się od poprzedniego tylko tym, że zmierzymy się z teamami, znanymi z trzech ostatnich dekad XX wieku (mogąc np. zagrać przeciwko takim zawodnikom jak Larry Bird czy też Wilton Chamberlain). Wygrana z klasycznymi zespołami powoduje odblokowanie tych drużyn w podstawowym trybie. Trójwymiarowa grafika i bardzo ładnie wykonane efekty specjalne doskonale pasują do charakteru tej gry. Za muzykę słyszaną w tle odpowiedzialni są m.in. Cameo, Chuck Berry lub Bel Biv Devoe.

NBA JAM
HASŁO:lenar321
 
24-03-2010, 09:04   #10 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road

links dead
 
24-03-2010, 09:06   #11 ()
Początkujący spamer
 
: Nov 2009
: 31
: 0
lenar321 is on a distinguished road

deleted links
 


thread
Gry na psp download lenar321 Gry na konsole 6 04-01-2010 13:03
Gry na ps2 kolczyn12 Gry na konsole 1 21-10-2009 17:02
Assasin creed na ps2? Wilu-_- Gry na konsole 6 27-06-2009 20:22
[RS] Second Sight PS2 jawor81 Gry na konsole 0 29-01-2009 09:21
PCSX2 do emulowania PS2 [download] Perwin Gry na konsole 2 31-05-2008 10:04


SEO by vBSEO 3.2.0